PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95674}
6,2 8 063
oceny
6,2 10 1 8063
5,2 4
oceny krytyków
Warszawa
powrót do forum filmu Warszawa

ale film mi się bardzo podobał, naprawdę fajny, klimatyczny no i Warszawa zawsze ją lubiłem a po tym filmie jeszcze bardziej :)

ocenił(a) film na 8
Charlie_M_

troche dziwne, ze akurat po tym filmie polubiłeś bardziej Warszawe skoro została tutaj przedstawiona nad wyraz pesymistycznie. ale kino jak najbardziej udane. pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
JAro_4

Można wiedzieć dlaczego pesymistycznie? Miało być tylko to pytanie, ale za krótkie oczywiście :)

ocenił(a) film na 8
Charlie_M_

W moim odbiorze dosyć chłodno została przedstawiona. Pierwsze pogoda, niezwykle zimna i ciężka dla ludzi, dwa złodziej, który nie może znaleźć pracy, zmuszony jest kraść. Paweł zresztą też nie otrzymał pracy. Kanar, który złapał Klare, też mówił, ze nie jest szczęśliwy lub chodźby pan, który nie mógł odnaleźć mieszkania w Warszawie błądząc w zimnie. Generalnie ludzie z Warszawy zostali przedstawieni w sposób smutny, pełny problemów. Ale to tylko moja ocena.

ocenił(a) film na 9
Charlie_M_

Ja tam Warszawy jako miasta nie znam i nie chce oceniac ani go aniludzi, ale film był dosyć ciekawy bo poruszał wszelkie aspekty życiowe. A poza tym był zastanawiający motyw Niemca polskiego pochodzenia.

ocenił(a) film na 9
dragoonkiler

tzn. w połowie Polaka :) Ten jego łamany polski to kunszt aktorski :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones