PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95674}
6,2 8 063
oceny
6,2 10 1 8063
5,2 4
oceny krytyków
Warszawa
powrót do forum filmu Warszawa

Cudo !!!

ocenił(a) film na 10

Film jest genialny, wkręcający w jakąś zupełnie inną krainę, a niby tylko Warszawa... Wspaniała gra aktorów...najlepsza! ukazuje polskie realia, w tak niesamowity sposób, że osobiście przez 3 dni po obejrzeniu tego filmu, nie mogłam sie na niczym innym skupić, tylko myślałam o nim. naprawdę gorąco polecam !

anulmrounia

Pan jest przy zdrowych zmyslach, czy ogladal na haju?

ocenił(a) film na 3
kolgejts

bardzo srednia historyjka kopiujaca kilka klisz europejskiego kina, min. kieslowskiego, bunuela, malo przekonujace zakonczenie z infantylna metafora, slabe

ocenił(a) film na 10
anulmrounia

O właśnie. Mnie film urzekł swoją skromnością. Uwielbiam występujący w sztuce/kulturze motyw miasta, tu na dodatek mamy opowiedziane zwyczajne historie, nie żadne wyeksponowane ludzkie dramaty. Wszystko jest jedynie delikatnie sugerowane.

legendarydot

Ogladalam ten fil dobre kilka lat temu (bedzie z piec) kiedy bylam jeszcze dziewczyna mieszkajaca z rodzicami, dzis mieszkam i studiuje w Szkocji. Pamietam, ze bardzo mnie poruszyl ten film i wiem ze zakupie go jak tylko ponownie bede w Polsce. I bardzo zgadzam sie z powyzszym komentarzem. Urzekla mnie ta skromnosc, realizm. Zero zbednej egzaltacji! Jestem pewna ze po tych paru latach na nowo mnie wzruszy! (tak, troche sobie wtedy pobeczalam:) nad losami bohaterow i swoimi wlasnymi... ) To cos jak film 21 gramow, nie widzialam go juz tak dawno, a wiem ze poruszylby mnie tak samo mocno. No i z tych nieco nowszych 7 pounds (przetlumaczone bodajże na 7 dusz??)

ocenił(a) film na 9
anulmrounia

Film jest genialny!! Ale żeby zrozumieć jego nieliniowość trzeba mieć IQ i wiedzę na temat filmów. Dlatego filmy takie jak ten, są niedoceniane.

ocenił(a) film na 7
GangstaBros

Rzadko który film wzbudził we mnie tyle emocji. Ten film ma prawdziwy, niczym nie wymuszony KLIMAT. Nie razi sztucznością, tak krytykowane dialogi są bardzo życiowe, prawdziwe - tak się rozmawia, tak się mówi, warto wsłuchać się czasem w głosy ulicy... Nie ma tu żadnej sztuczności. Aktorzy rewelacyjni.

GangstaBros

ty pewnie masz jakies IQ?

tr9453

gdzie mozna znalezc ten film ?

so_ulka

zobacz na zalukaj tv lub podobnych tego typu może jest teraz nawet na youtube

ocenił(a) film na 9
tr9453

https://www.youtube.com/watch?v=A5i2tU1S6k4
Film cudeńko! Dialogi pierwsza klasa!
No i rozwaliła mnie Szapołowska jak sobie poszła z Misiem :)

so_ulka

Pewno na cda

GangstaBros

Świetny film, sami znani aktorzy, świetne dialogi. Bardzo podobała mi się m.in. scena z końcówki filmu, kiedy zdziwiona Klara (A.Grochowska) zobaczyła przechodzącą żyrafę i mówiła o niej Pawłowi (Ł.Garlicki). Fajna i zabawna. Nic dodać nic ująć. Polecam.

anulmrounia

Bardzo wartościowy film. Można się wiele nauczyć. Podobała mi się gra A.Grochowskiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones