PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95674}
6,2 8 066
ocen
6,2 10 1 8066
5,2 4
oceny krytyków
Warszawa
powrót do forum filmu Warszawa

Jeny, o co tu chodzi...? Filmu chyba nie zrozumiałem. Jeżeli jednak zrozumiałem to oznacza, że mi się bardzo nie podoba, niestety. Śmiem podejrzewać, że uznanie znajdzie jedynie u ludzi z prowincji, którzy przy okazji oglądania filmu zobaczą ładny kawałek warszawy.

ocenił(a) film na 10
melchiorwankowicz

Widać mało rozgarnięta osoba jesteś. Świetny film. Jeden z lepszych filmów polskich nowego wieku

ocenił(a) film na 1
Dzejkob

Cieszę się, że ty jesteś taki rozgarnięty.

użytkownik usunięty
melchiorwankowicz

a ja myślę, że uznanie znajdzie u ludzi, którzy bardzo mocno potrzebują tzw. Polskiego Ambitnego Kina. i oni to kino w tym filmie znajdą, nie dlatego, że ono tam jest, ale dlatego, że oni chcą , aby tam było. albo inaczej - ambicje na dobry film były, gorzej z tematem. bo właściwie o czym był ten film? podobała mi się gra aktorska, kilka scen, które byłyby fajne, ale w filmie o czymś. nie wiem za co te nagrody.

ocenił(a) film na 3
melchiorwankowicz

"Warszawa" - jeden z najnudniejszych filmów, jakie widziałem. Film o niczym, bez pomysłu. Kilku bohaterów przyjeżdża do stolicy - ale co z tego? Wielkie nuuuudy!!! Obejrzyjcie lepiej "Jestem" Doroty Kędzierzawskiej - wspaniałe dzieło!

Bodil

Dorota... miałaś brać leki i nie logować się na FW, a Ty znowu wyjeżdżasz z tym swoim dziadowskim PR-em ;o)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones