Katarzyna Bujakiewicz

6,9
6 486 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Bujakiewicz

Jak dla mnie najładniejsza polska aktorka(choć nawet może w ogóle najładniejsza aktorka...)

Goku

Oj zgadzam się :) To samo chciałem napisać.Z Polskich najładniejsza, a z światowych - kto wie, może też:)

kuku_2

swiat to za malo --> Pani Kasia jest najprzepiekniejsza w calym niezmierzonym wszechswiecie. :* :* :* :* :*

Pani Kasiu jesli Pani to czyta to niech Pani wie, ze ja dla Pani bylbym gotow pojsc na studia aktorskie zeby moc sie kiedys na planie spotkac a przynajmniej miec cien szansy na takie spotkanie...

Goku

zgadzam sie w pełni, ładniutka i seksowna

Goku

Naprawdę jest Waszym zdaniem najładniejszą aktorką NA ŚWIECIE ? Wiem że są różne gusta ale... jak sobie wyobrażę Bujakiewicz stojącą obok powiedzmy Jolie,Tyler, młodej Bardot czy młodej Cardinale to jedynie śmiech mnie ogarnia. I nie piszcie proszę że jej zazdroszczę, bo gdybym miała komuś zazdrościć to już prędzej tym czterem wymienionym przeze mnie aktorkom.

Eliza90

Popieram. Jest całe mnóstwo ładniejszych aktorek choć ona też jest ładna.

Eliza90

zazdrościsz jej paszczurze i tyle

criginold

popieram zawsze się dziwiłem że jak ona to robi że ciągle jest tak młoda ogladałem z nią serial na dobre i na złe z 1999 i potem w Magda M a ona nadal piękna i młoda większość polskim aktorkom po 30stce się robią zmarszczki a ona nic nadal tak samo wygląda .

Eliza90

Może inaczej bym to ujęła, jest zwyczajnie fajną i ładną aktorką komediową, wystarczy spojrzeć to człowiek od razu się uśmiecha na jej widok, nie jest zimną pięknością, a raczej dziewczyną z sąsiedztwa, ma zabawny śmiech, jest słodka i miła cała jej osoba od której bije ciepełko :-)

Goku

sliczna moze nie ale z lozka bym jej nie pogonil.cos jest wyuzdanego w jej spojrzeniu :D

spidermarx

Musi być miękka
jest pulchna ma ladne cycki i okrągły brzu oraz okrągłe uda, piękna kobieca figura

m_zapatko

dobra do zapladniania i rodzenia dzieci.

Goku

śliczna i lubię oglądać filmy z jej udziałem :)

hadilo

jak miała długie włosy to była ładna, a teraz w tej nowej fryzurze nie ładnie wygląda, a aktorką jest taką sobie jedyna jej rola która się udała to w zróbmy sobie wnuka i w listach do m .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones