Mirosław Baka

Mirosław Michał Baka

8,0
29 114 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mirosław Baka

Słaby z Niego aktor... Do tego ten Jego głos, strasznie wkurzający! Tego nie da się słuchać :/ A w połowie dialogów wypowiadanych przez Niego nie rozumiem co za słowa wypowiada :/

Mayila

Jak będziesz mieć trochę więcej lat i przestaniesz oglądac Magdy M i temu podobne produkcje, może sięgniesz po pare filmów gdzie pan Baka stworzył wspaniałe kreacje, choc szczerze wątpię.

DaveM

dla Twojej wiadomości nie oglądam magdy m i jej podobnych produkcji

Mayila

no co ty, czemu nie ogladasz magda m king ;p
ale cie rozumiem, znajomy mial taki problem ze nie rozumial czasem co niektorych aktorow. zaczal leczyc uszy i sie bardziej koncentrowac i juz jest wszystko ok. powodzenia:)

johnywi

doradziłbym jeszcze oczka przebadać bo słuch to może być nie wszystko ;)

Mayila

Deppa w piratach bankowo rozumiesz jak fafluni???

Szajba

Dziwne, byłam dzisiaj w teatrze na "All Inclusive" z jego udziałem i bez problemu rozumiałam każde słowo. Sztuka super, szczerze polecam.

Mayila

Kochana idz do teatru i zobacz jak mówi. Wg mnie to jeden z najbardziej wyraźnie mówiących w TW :)a w teatrze gra świetnie.

Mayila

to musisz go zobaczyć na deskach teatru.. jest genialny;)

elizkas

Według mnie jest dobrym aktorem i "spoko gościem" na codzień(nie znam go)...Wnioski na podstawie wywiadów autoryzowanych i z programów tv - skromność i to mi się podoba. Tylko mam małe ale: mianowicie (i teraz się naraże) nie lubie filmów typu Kochaj i tańcz, a pan Mirosław będzie grał w Tancerzach jak dla mnie żenada...Od razu wytłumacze dlaczego tego nie lubie-poprostu jest tego za dużo ostatnio w tv. Nie mówie że nie oglądałem Grease, Dirty Dancing czy też Footloose ale to klasyka.

Maxflo

może pokaże jak bardzo jest wszechstronny? niektórym gra w serialach typu B nie szkodzi tak bardzo jak p. Kasi Brodzik:)

Pani_Blue

Aktor bardzo charyzmatyczny,a jego głos uwielbiam ze względu na barwę.
Jeśli masz problem z jego zdolnościami aktorskimi,polecam film ,,Pamiętasz mnie?''.

Mayila

i w teatrze najwspanialszy, skarb Wybrzeżaka. niesamowity

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones