PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=444621}
5,3 392
oceny
5,3 10 1 392
Regina
powrót do forum serialu Regina

...

ocenił(a) serial na 8

Pierwszy odcinek taki sobie, ale czuję, że coś się rozkręci w końcu w napisach była fajna obsada a nawet połowa nie wystąpiła włącznie z główną postacią, więc czekam na drugi...

ocenił(a) serial na 6
Blur

Podzielam Twoje zdanie. Pierwszy odcinek może nie był ciekawy, ale ogólnie miło będzie popatrzeć na coś innego niż tylko seriale o miłości, których w Polsce stanowczo za dużo się kręci.
Mam wielkie nadzieje z tym serialem, ale zobaczymy jak to w końcu będzie. Szkoda tylko, że jeden odcinek trwa tylko 30 minut.
Ale jak to mówią: Pożyjemy - zobaczymy.

Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) serial na 7
Mathisek

Coś innego niż zwykle. Na pewno się rozkręci, czekam na Reginę :)

ocenił(a) serial na 6
paati

Już za chwilę drugi odcinek. Mam nadzieję, że pokażą w nim tytułową Reginę :)

ocenił(a) serial na 6
Mathisek

Niestety serial praktycznie nie jest promowany ginie gdzies w eterze i ilekroc chce go ogladac jestem zajety a juz fragmenty obejrzalem i byly obiecujace, wreszcie porządny klimat w polskim serialu a nie jakies miLostki, blahostki i inne tzw 'zyciowe' problemy heh. To co widzialem spodobalo mi sie ale nie wroze kariery z racji slabej promocji i jednak zdaje sie malej widowni [tv4 raczej poszerzy pasma reality show niz zleci kontynuacje serialu a szkoda bo to ewenement w polskiej telewizji-serial oczywiscie]

ocenił(a) serial na 8
Blur

Po paru odcinkach mogę powiedzieć, że serial mi się podoba i jest jednym z ciekawszych propozycji serialowych.
Niestety serial ma małą oglądalność zo zapewne wiąże się ze słabą promocją.
Jestem srasznie ciekaw tej historii...

ocenił(a) serial na 10
Blur

zgadzam się, to coś nowego, czego w naszym kraju jeszcze nie było. W Warszawie wisi całkiem sporo billboardów promujących serial. Ja mówię o nim znajomym, bo uważam, że warto

ocenił(a) serial na 8
Blur

8 odcinek był świetny, w ogóle z każdym odcinkiem bardziej lubię ten serial.
Gdyby polski seriale był na takim poziomie jak ten, to mogliby rozdawać oskary, oczywiście nie jest to arcydzieło, ale jak na polskie warunki jest na prawdę bardzo dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones