Yellowstone (2018-2023)
Yellowstone: Sezon 4 Yellowstone sezon 4, odcinek 5
odcinek Yellowstone (2018-2023)

Pod kocem czerwieni

Under a Blanket of Red 45m
7,6 245
ocen
7,6 10 1 245
Yellowstone
powrót do forum s4e5

Uwielbiam Yellowstone od pierwszego sezonu i to jest pierwszy odcinek, który mnie zwyczajnie znudził. Po pierwszy mocny odcinku, myślałam, że akcja będzie tylko przyspieszać a nie dość ze nie było fajerwerków, to 5 odcinek to jakaś parodia.

Wątek z Lloydem mega na siłę, w dodatku z tego co zapowiadała końcówka "in next episode" to będzie miało jakieś przykre konsekwencje, wprowadzenie chłopaczka do obsady może i dobry pomysł ale realizacja znacznie gorsza, oprócz sprzątania stajni i ciągłym ruganiom ze strony Ripa nic mu nie dano do roboty. A już wisienką na torcie był dialog teksańskich oldboyów w wątku Jimmy'ego. No masakra. Właściwie jedynie Jamie miał jakiś sensowny ciąg wydarzeń.

Mam nadzieję, że to wypadek przy pracy i reszta podniesie poziom.

villemo75

Pierwszy odcinek rozpoczął się z rozmachem. Nie oczekiwałem , że cały sezon będzie tak dynamiczny i sprawdziło sie, Z odcinka na odcinek coraz mniej sie dzieje.

Co do LLoyda, młodszy odbił mu blondynę wiec kwestia czasu,że będzie rozruba. Rip nie toleruje bójek w baraku, wiec dla zasady dał LLoydowi po pysku. Ktoś inny dostały porządny łomot i został wyrzucony, ale LLoyd za dużo wiec. NIe raz wywoził trupy i zrzucał je w wąwozie.

użytkownik usunięty
villemo75

Moim zdaniem (jestem po całym 4 sezonie) bardzo skopali postać Beth i Jaimiego, a to głównie dla niego ogladalam 4 sezon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones